Led Lambader

LED aydınlatma ürünleri, aydınlatma endüstrisindeki en son ve en büyüleyici teknolojik gelişmedir. LED aydınlatma ürünleri güçlü, 

enerji tasarruflu ve dayanıklı ürünlerdir. LED aydınlatma ürünlerinin çalışma şekli geleneksel aydınlatma ürünlerinden tamamen farklıdır. 

LED aydınlatma ürünlerinin farklı yapısı, bu ürünlere geleneksel çözümlerden daha fazla avantaj sağlar. LED teknolojisi ayrıca geleneksel 

lambalara, floresan lambalara ve kompakt floresan lambalara ve aydınlatma ekipmanlarına göre birçok ek avantaj sunar. 

Bu ek avantajlar arasında uzun hizmet ömrü (30.000 saat), enerji tüketiminde önemli azalma (verimlilikteki %90 artış), 

daha düşük bakım maliyetleri ve daha yüksek güvenlik sayılabilir. Gelin Led Lambader ürünlerinin 6 faydasını beraber inceleyelim.

1) Verimlilik 

LED aydınlatma ürünlerinin güç tüketimi, geleneksel aydınlatma çözümlerinden %90 daha azdır. LED’lerin kullanımı enerji tasarrufu sağlayabileceğinden, 

aylık elektrik faturanız önemli ölçüde azalacaktır. LED ürünleri, uzun hizmet ömrü sayesinde bakım ve değiştirme maliyetlerinden de tasarruf etmenizi sağlar.

2) Uzun Ömür 

1500 saatlik geleneksel ampullerle karşılaştırıldığında, LED’lerin ömrü 60.000 saat kadar uzundur. Yüksek kaliteli LED aydınlatma ürünlerinin 7 yıl boyunca değiştirilmesi gerekmez. 

Genel olarak konuşursak, LED ampuller küçük floresan ampullerden on kat daha yüksektir. Geleneksel ampullerden daha uzundur ve 133 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 

Geleneksel lambalarla karşılaştırıldığında, LED’lerin uzun ömrü bakım maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Ve uzun vadeli işletme maliyetlerini azaltın. 

3) Güvenlik 

Mükemmel güvenlik önlemleri LED aydınlatma ürünlerinin en önemli avantajı olarak kabul edilebilir. LED ışıklar neredeyse hiç ısı üretmez, Birkaç saat süren bir LED aydınlatma ürününe yanlışlıkla dokunmak anlamsızdır. 

LED aydınlatma ürünlerinin kullanımı ile yanıklar ve Yangın ve diğer tehlikelerin olasılığı azalır.

4) Çevre Koruma 

LED’ler toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.Neon ışıklarının aksine neon ışıklarında çevreye zararlı olan cıva kullanılır. 

LED geri dönüştürülebilir Ayrıca “yeşil” ve çevre dostu olarak kabul edilirler. 

5) Renk 

LED aydınlatma ürünleri kırmızı, mavi ve sarı gibi çeşitli temel renklerde mevcuttur. 

Geleneksel ampullerin renklerini üretmek için filtreleri kullanın Uygulama son derece başarısız oldu. Birden fazla renk seçeneği üretmek için LED’ler birlikte karıştırılabilir. 

6) Bölgesel Çeşitliliği Kullanın 

Günümüzde LED’ler, konut aydınlatması, askeri, inşaat, otomotiv, iletim, elektronik, eğlence ve oyun, askeri, ulaşım ve ulaşım endüstrileri dahil olmak üzere çeşitli farklı uygulamalarda kullanılmaktadır. 

LED’ler odaklı ışıklar olduğundan, masa lambaları, okuma lambaları, gece lambaları, güvenlik lambaları, spot lambaları, vurgu lambaları ve işaret aydınlatması gibi bazı özel aydınlatmalar. 

Görevlerini yerine getirmekte çok iyidirler.

LED aydınlatma bu alanda giderek daha popüler hale gelmesine rağmen, profesyoneller bunun daha sürdürülebilir bir kaynak olduğunu söylemeye devam ediyor.

Led Lambader ürünleri bu 6 faydadan geçmekte verimlilik, uzun ömür, güven, çevre dostu, renk ve alan kullanımı. Hepsinin birleşimi Led Lambader ürünleri evinizi, ofisinizi veya her nereyi istiyorsanız sizler için

üretildi. Lambaderler, şerit ledler, line ürünler ve daha fazlası. Sizlerde çevre dostu olan bu ürünlerle dilediğiniz yeri dekore edebilir ve hayatınızı aydınlatabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
 • Görüntü
 • SKU
 • Değerlendirme
 • Fiyat
 • Stok, mevcut
 • Kullanılabilirlik
 • Sepete ekle
 • Tanım
 • İçerik
 • Ağırlık
 • Boyutlar
 • Ek bilgi
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıya tıklayın
Karşılaştır